Způsob přihlášení

Napište mi e-mail se třemi (a méně) preferovanými hrami, podle oblíbenosti. Přednost dostanou lidé, které osobně znám nebo se kterými jsem už hrál, ale už jen to, že jste dostali odkaz na tuto stránku, může stačit jako dostatečná kvalifikace. Aktuální žebříček oblíbenosti můžete vidět zde. O nejbližší termínu hraní pak proběhne hra, která získala nejvíc preferencí.

Organizace

Hraje se v daném termínu o víkendu v Hradci Králové, ubytování zdarma, přijet můžete už v pátek navečer, ale samotná hra začne až v sobotu dopoledne a skončí v neděli po obědě.

Postavy

Postavy si můžete připravit své vlastní předem nebo si je vybrat na místě. Pokud si je budete chtít na místě vytvořit, počítejte s příjezdem už v pátek večer, abyste v sobotu nezdržovali ostatní. Některé hry vyžadují na přípravu další věci – sehrání skupinky apod., upřesním podle žebříčku oblíbenosti.

Poznámka: Nejedná se o anketu! Pište jen v případě vážného zájmu a pokud máte čas v daný termín a možnost přijet na celou dobu hraní! Počítejte také s tím, že na vás nedojde nebo že se bude hrát jiná než vámi preferovaná hra – to můžete průběžně zjišťovat v žebříčku oblíbenosti. Nezapomeňte si pročíst taky výše organizaci, tj. Kde a jak.... abyste se pak nedivili.

server spravuje Asgarden © 2006