05Meč a kovadlina

Albireo, město přirovnávané k perle nového kontinentu, je v ohrožení. Přispějete k jeho záchraně nebo zkáze? Hra na fantasy světě Asterionu.

podrobnosti...

Krev rodu

08Anglie 18. století – zdědit starou usedlost na venkově se zdá zprvu být darem z nebes. Ale něco tu není v pořádku. Je to snad ve zdejších lidech... ve vzduchu .. nebo ve starých zdech? Co všechno v sobě skrývá anglický venkov?

podrobnosti...

Modrý racek

09Někde daleko předaleko v jiné galaxii.. takhle nějak to bylo v jednom filmu – ale tohle není film. Tvým domovem je kosmická loď a parta, na kterou se můžeš spolehnout. Jinak to ani nejde, protože temný vesmír umí být pěkně nebezpečné místo... sci-fi tažení inspirované rozličnými seriály :-) 

podrobnosti...

Druhá hlídka

iHledají se schopní lidé všech možnách povolání a zaměření – vzniká totiž nové oddělení tajných služeb. Přístup k datům zde mají jen ti skutečně prověření – protože tady se patrá po VELICE neobvyklých zločincích. Mysteriózní akčně laděné dobrodružství ze současnosti.

podrobnosti...

Všichni senátorovi muži

13V provincii Dalmácie, svěřené senátoru Viciovi, propukly nepokoje, při kterých umřeli římští občané. Zjistit, o co jde, je úkol pro vás, senátorovy vyšetřovatele – připravte se na dalekou cestu do vzdálené provincie... detektivní dobrodružství ze starověkého Říma.

podrobnosti...

Ledová královna

02Žijete ve vaší vesnici odnepaměti, ale tak krutou zimu jste ještě nezažili. Muži se ještě nevrátili z výpravy a v okolních vesnicích se začínají dít neobyčejné věci – toto není normální zima. V ledové vánici ožívají dávno zapomenuté mýty. Romanticko – mýtická hra z prostředí Vikingů.

podrobnosti...

V první linii

01Začalo to nemocí a teď jsou tady. Nikdo neví, odkud se vzali. Ale jsou tady, velcí, chlupatí a živí se vším, co je pomalejší než oni. Jsou až nepříjemně rychlí a zdá se, že tu nejsou jen oni. Dokážeš je zastavit? Dokáže to vůbec někdo? Hra v blízké budoucnosti na volné motivy „Věci pro lidi“.

podrobnosti...

Kainovo znamení

15Máte pocit, že se něco změnilo? Něco VE VÁS? Nejste nějací JINÍ? Umíte najednou věci, které ostatní nedokážou? Možná je načase se někomu svěřit dřív než si vás najdou TI DRUZÍ a odhalí vaše Kainovo znamení.... superhrdinská hra ze současnosti

podrobnosti...

Zaujala vás některá z výše uvedených her? Přihlašte se do ní!

server spravuje Asgarden © 2006